Akademia Menadżera lnnowacji – PARP zaprasza na spotkanie dla przedsiębiorców

​Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w autorskim programie szkoleniowo-doradczym „Akademia Menadżera Innowacji”.

Akademia Menadżera Innowacji oferuje szkolenia w postaci cyklicznie odbywających się zjazdów oraz zapewnia firmie wsparcie doradców, którzy przeniosą wiedzę szkoleniową na grunt praktyczny.

O czym?

Podczas najbliższego spotkania dowiesz się:

1. Co możesz zyskać uczestnicząc w programie szkoleniowo-doradczym.
  2. Na jakie wsparcie ze środków Unii Europejskiej możesz liczyć.

Dzięki udziałowi w AMI pracownicy w firmie będą mogli nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania innowacjami, firma zaś uzyska wskazówki (w formie Planu Wdrożenia Zmiany), jakie kroki powinna podjąć, aby oprzeć swój rozwój na innowacjach, tworzyć je i wdrażać.

Dołącz do elitarnego grona innowatorów! Przyjdź i dowiedz się jakie korzyści możesz otrzymać zgłaszając się do II edycji Akademii Menadżera Innowacji.

Kiedy?

03.02.2020 r., godz. 10:30-15:15

Gdzie?

Warszawa, Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37

UWAGA! Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania dostępne są pod linkiem: https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=258

Pytania dotyczące spotkania można kierować do organizatora drogą e-mailową lub telefoniczną: +48 604 526 507.