Ciekawe staże w DB Schenker

DB Schenker po raz ósmy zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w 3-miesięcznym, płatnym programie stażowym. Aplikować można do 31 maja 2019 roku na stronie https://www.dbschenker.com/pl-pl/kariera/.

Stażyści zdobędą doświadczenie realizując działania m.in. w działach związanych z procesem terminalowym, operacjami i zarządzaniem siecią logistyczną. Kandydaci mają możliwość wyboru miasta i działu, w którym chcą obywać staż. Łącznie przygotowano 18 stanowisk w 11 lokalizacjach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Kielcach czy Rzeszowie.

– Program stażowy jest wspaniałą okazją do rozpoczęcia współpracy pomiędzy nami i osobami zainteresowanymi rozwojem zawodowym. Stażyści mają możliwość poznania firmy. Mogą zweryfikować, jak nasza kultura organizacyjna i specyfika branży wpasowuje się w obraną przez nich ścieżkę kariery – mówi Dagmara Głowacka, Dyrektor Polityki Personalnej w DB Schenker i dodaje – My, jako pracodawca, mamy również szansę poznania tych osób w działaniu: ich talentów, predyspozycji i zainteresowań. Program stażowy potrwa od lipca do końca września. Uczestnicy otrzymają umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportoworekreacyjnych. Operator logistyczny zapewni stażystom wsparcie indywidualnych opiekunów. Dzięki programowi stażowemu studenci i absolwenci kierunków związanych z logistyką oraz transportem będą mogli poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, a także zyskają szansę otrzymania
oferty pracy po odbytym stażu.

– Kogo szukamy? Osób ciekawych, łatwo nawiązujących kontakty i otwartych na nowe wyzwania. Jeśli jesteście chętni do pracy, lubicie poszukiwać nowych rozwiązań i ciekawi Was nasza branża – zapraszamy! – zachęca Dagmara Głowacka. DB Schenker zatrudnia ponad 72 tys. osób na całym świecie, a w Polsce ponad 2 tys. Udział w programie stażowym to gwarancja zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie i bycia częścią globalnej sieci logistyki. Rozbudowana struktura organizacyjna operatora logistycznego i różnorodność prowadzonych działań sprawiają, że każdy stażysta ma szansę na rozwój. Dzięki programowi w DB Schenker zatrudnienie znalazło kilkadziesiąt osób. W ubiegłym roku wszyscy stażyści otrzymali ofertę stałego zatrudnienia.