Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Akademickie Centrum Karier i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Opole. W trakcie warsztatów przedstawiona zostanie analiza i funkcje rynku pracy. Uczestnicy będą mieli również możliwość poznania zależnych i uwarunkowań form i procesów najmu pracowników oraz uwarunkowań negocjacyjnych w stosunku do warunków pracy i płacy; instytucje rynku pracy.

Warsztaty odbędą się w dwóch częściach. Pierwsza część odbędzie się w godzinach od 9:00 do 10:00, poprowadzi je dr Leszek Cybulski (sala 120). Następnie uczestnicy zostaną zaproszeni na przerwę i poczęstunek. Po przerwie, o godzinie 10.15, zapraszamy na drugą część warsztatów pt: “Współczesne metody doboru i oceny personelu. Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak szukać pracy-cenne rady, dobre praktyki”, które poprowadzi dr M. Nawrat w sali 103.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj miejsce: szkolenia@uni.opole.pl

Uniwersytet Opolski, ul. Katowicka 89, Collegium Civitas, sale 103 i 120.

18 października 2017, godz. 09:00 – 11:15