Jak przetrwać zderzenie z rzeczywistością – gorzka prawda o przedsiębiorczości

Michał Kosel testuje różne teorie, segreguje je na te, które faktycznie działają oraz na te, które są farsą, a następnie dzieli się wynikami swoich badań i doświadczeń w przeróżnych publikacjach. Nie wierzy w doskonałość – proces tworzenia to ciąg abstrakcyjnych (na pozór) decyzji weryfikowalny rzeczywistością. Wierzy, że, aby coś stworzyć trzeba mieć pasję i odrobinę szaleństwa – racjonalność często bowiem przeszkadza w dotarciu do celu.

Michał Kosel – Prezes Fundacji ZarabiajNaPasji.com, przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji i żyć z tego. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl i www.PasjaUpada.pl). Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju tak, aby nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo. W wieku 25 lat zarządzał ponad 30 osobami.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Wrocławska 158, Opole, sala 2

16 listopada 2018, godz. 11:00-12:30