Aktualizacja z dn. 10.03.2020 r.: Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego w związku z zagrożeniem COVID-19 informujemy, że jesteśmy zobowiązani odwołać zaplanowane szkolenia i wydarzenia. O nowych terminach informować będziemy na stronie internetowej Akademickiego Centrum Karier.

W ramach wykładu dowiesz się dlaczego warto opłacać składki na ubezpieczenia społeczne. Poznasz rodzaje ubezpieczeń społecznych oraz wypłacane przez ZUS świadczenia.
Karierosfera – ogólnopolski konkurs, sprawdzający wiedzę związaną z szeroko pojętym biznesem, skierowany do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Formuła projektu kierowana jest do studentów i daje możliwość wygrania płatnego stażu. Jest to duże przedsięwzięcie, skierowane do sporej grupy odbiorców.
Prowadzący – p. Bożena Dycfeld p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Dochodów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Karierosfera: Świadomy zawsze ubezpieczony | 11.03.2020 /SZKOLENIE ODWOŁANE/

Uniwersytet Opolski, Studenckie Centrum Kultury,
ul. Katowicka 95, sala 08 (parter)