obraz - logo_uo.gif

Oferta pracy - OPTA DATA - Pracownik administracyjno -biurowy - Opole (nieaktualne)

Niemiecka firma OPTA  DATA, prowadząca usługi informatyczne i rozliczeniowe,   poszukuje  kandydatów do  zatrudnienia w oddziale : OPOLE  na stanowiskach:

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO- BIUROWI

wymagania pracodawcy  wobec kandydatów:

-bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,

- wykształcenie średnie,

- umiejętność  obsługi   komputera, w szczególności  szybkiego pisania na

klawiaturze,

- operatywność, umiejętność pracy w zespole , dyspozycyjność,

skrupulatność

wynagrodzenie  minimum  1800  zł. brutto( pełny etat )

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy  o składanie aplikacji ( list motywacyjny, CV, mile widziane  referencje ) w języku polskim i niemieckim, w Powiatowym Urzędzie  Pracy  w Opolu,  ul. Hubala  21; pokój nr 2 ( parter ) w terminie do dnia 21.08.2011 r.
lub elektronicznie: rynek pracy@pup.opole.pl

CV powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych  dla potrzeb  niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą  o Ochronie danych Osobowych  z dn. 29.08.1997 r.  ( Dz. U. Nr 133 poz. 883 )

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE  ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ  W J. NIEMIECKIM W OPOLU

Pracodawco, studencie, absolwencie:
Zapisz się do bazy danych ofert pracy oraz CV studentów i absolwentów - ponad 20tys. ofert.

Akademickie Centrum Karier rss obraz - rss.png

Grunwaldzka 31, 45-054 Opole, pokój nr 3
Telefon/Fax :
+48 77 452 70 54 (w.7054)

e-mail : kariera@uni.opole.pl

Chcesz być na bieżąco z ofertami pracy, praktyk i staży oraz szkoleń organizowanych
przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego?

dol