obraz - logo_uo.gif

Oferta praktyki - Knauf Trans Polska Sp. z o.o. - dział logistyki - Brzezie k/Opola (nieaktualne)

Knauf Trans Polska jest spółką działającą w ramach czołowego międzynarodowego koncernu z branży budowlanej z oddziałami na terenie całego kraju, obecnie poszukuje studentów chętnych do odbycia praktyk w dziale logistyki.

Miejsce odbywania praktyk: Brzezie k/Opola

Zakres obowiązków:

Celem praktyki jest przygotowanie Praktykanta do życia zawodowego i nabycia przez niego umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Praktykant będzie wykonywał czynności związane z bieżącym funkcjonowaniem danego działu w celu nabycia ogólnej umiejętności wykonywania pracy na stanowisku pracownika tego rodzaju działu i pracy tego typu w tym dziale.

W ramach praktyki Organizator praktyki będzie zlecał Praktykantowi również wykonywanie prac związanych z przygotowywaniem i prowadzeniem określonych projektów realizowanych w ramach danego działu, tak aby szkolenie Praktykanta odbywało się także poprzez wykonywanie czynności praktycznych.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki
  • praktykę w ramach renomowanego, międzynarodowego koncernu w młodym zespole ludzi
  • wynagrodzenie w ramach odbywanej praktyki
  • możliwość indywidualnego, elastycznego uzgodnienia zakresu czasowego, a także godzin i dni odbywania praktyki

Wymagania:

  • studenci kierunków związanych z logistyką lub transportem
  • zainteresowanie obszarem praktyki
  • zaangażowanie w wykonywane czynności
  • komunikatywność, umiejętność współpracy zespołowej, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem do 31.07.2012, wyłącznie drogą mailową na adres:

chmielarczyk.aneta@knauf.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na praktykę.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawco, studencie, absolwencie:
Zapisz się do bazy danych ofert pracy oraz CV studentów i absolwentów - ponad 20tys. ofert.

Akademickie Centrum Karier rss obraz - rss.png

Grunwaldzka 31, 45-054 Opole, pokój nr 3
Telefon/Fax :
+48 77 452 70 54 (w.7054)

e-mail : kariera@uni.opole.pl

Chcesz być na bieżąco z ofertami pracy, praktyk i staży oraz szkoleń organizowanych
przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego?

dol