obraz - logo_uo.gif

Oferta pracy - Adecco Poland Sp. z o.o.- Ambasador/ka - Opole (nieaktualne)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej  (numer wpisu do rejestru 364/3)

Ambasador/ka - Opole

OPIS PRACY:

Osoba zatrudniona na stanowisku Ambasadorka/Ambasador odpowiedzialna będzie przede wszystkim za:

- realizacje niepublicznych akcji marketingowych prowadzonych w kanale handlu tradycyjnego oraz handlu nowoczesnego;

- informowanie osób o marce wyrobów proponowanych przez klienta (konkursy, promocje);

- przygotowywanie raportów z prowadzonych działań;

- dystrybucja materiałów reklamowych

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie 23 zł brutto ;

- praca na podstawie umowy zlecenie;

- minimum 5 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek);

- udział w eventach oraz innych akcjach promocyjnych;

- dojazd do i z miejsca pracy;

- pracę w młodym zespole dla międzynarodowej firmy.

WYMAGAMY:

- dyspozycyjność min. 5 dni w tygodniu;

- gotowość podjęcia pracy od początku marca 2011;

- życzliwość oraz nastawienie na klienta;

- gotowość do podjęcia szkolenia przed rozpoczęciem pracy.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem w języku polskim  na adres:  rafal.kaczmar@adecco.com

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883”

Pracodawco, studencie, absolwencie:
Zapisz się do bazy danych ofert pracy oraz CV studentów i absolwentów - ponad 20tys. ofert.

Akademickie Centrum Karier rss obraz - rss.png

Grunwaldzka 31, 45-054 Opole, pokój nr 3
Telefon/Fax :
+48 77 452 70 54 (w.7054)

e-mail : kariera@uni.opole.pl

Chcesz być na bieżąco z ofertami pracy, praktyk i staży oraz szkoleń organizowanych
przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego?

dol