Ogólnopolski Program “PROJEKTOR – wolontariat studencki”

Ferie zimowe i okazja do realizacji projektu w najpiękniejszych zakątkach Polski jest tylko raz
w roku!

W ramach ogólnopolskiego programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” masz okazję wyjechać na projekt feryjny, w czasie którego zrealizujesz zajęcia z dziećmi w wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce.

Nie tylko zdobędziesz możliwość rozwoju osobistego i nowe umiejętności, ale też ciekawie spędzisz swój wolny czas.

Projekty feryjne trwają 4 lub 5 kolejnych dni roboczych. Długość zajęć organizowanych przez studentów to 5 godzin lekcyjnych dziennie. Na czas realizacji projektów feryjnych szkoła zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, nierzadko też dodatkowe atrakcje w regionie.

Jako wolontariusz realizujący projekt:

• nie jesteś w roli wychowawcy,
  • nie musisz mieć książeczki zdrowia,
  • nie musisz mieć zaświadczenia o ukończeniu kursu wychowawcy kolonijnego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź: https://projektor.org.pl/wyjedz-na-ferie-z-projektorem/