Ogólnopolski Tydzień Kariery w Opolu

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.

Dla kogo? Wydarzenia w ramach OTK są skierowane do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.

Kiedy? Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem: Pasja – profesja – powołanie i odbędzie się w terminie 21 – 25.10.2019. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i warsztatów, które zaplanowane zostały w ramach wydarzenia.

Zapisy:  W przypadku każdego wydarzenia podany jest indywidualny kontakt do partnerów OTK odpowiedzialnych za zapisy. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt telefoniczny/e-mailowy wskazany w tabeli ☎️. Partnerzy wydarzenia odpowiedzą na wszystkie pytania związane z udziałem w wydarzeniu.

PLIKI DO POBRANIA

plakat OTK w Opolu 2019 (jpg)