Online: Jak przygotować profesjonalny profil na LinkedIn | 11.03.2021

W trakcie szkolenia dowiesz się w jaki sposób możesz poprawić swój profil na LinkedIn oraz jak budować silną markę osobistą. Krok po kroku sprawdzisz różne części profilu oraz dowiesz się, jak każdą z nich możesz udoskonalić. Szkolenie będzie mieć formę praktyczną – prowadząca wskaże najważniejsze kwestie, a także podzieli się najlepszymi praktykami.
Jeżeli myślisz o rozpoczęciu swojej kariery – weź udział w spotkaniu online.

Prowadzący:
Jagoda Jurek
– Rekruter IT z ponad 7 letnim doświadczeniem w branży HR. Obecnie stara się dopasować kandydatom najlepsze możliwości rozwoju w IBM, a także odpowiada za szkolenia związane z wizerunkiem w social mediach. Na co dzień wskazuje w jaki sposób można wzmocnić swoją markę osobistą.
Współorganizatorka i prezenterka wydarzenia Tech for her – serii bezpłatnych webinarów skierowanych do kobiet, które chcą rozpocząć pracę w IT lub już pracują w tej branży. Prywatnie fanka języka hiszpańskiego, jogi oraz włoskiego jedzenia.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

11 marca 2021, godz. 14:00 – 15:00