Online: Zarządzanie czasem – szkolenie “na żywo”

Europejskiej Akademia Dyplomacji zaprasza na szkolenie online pt. Zarządzanie czasem.

Kiedy?
16 kwietnia 2020 roku

Poprzez uczestnictwo w spotkaniu kursanci:

• zdobędą kompleksową wiedzę, potrzebną do efektywnego zarządzania czasem w pracy
    oraz podniesienie swojej efektywności w zakresie planowania i organizacji czasu,
  • dowiedzą się na temat pracy zdalnej,
  • oraz uzyskają informację, jak radzić sobie z przymusowym “home officem”.

Trener:
Szkolenie poprowadzi Zygmunt Dolata – trener, coach, doradca HR, inżynier, autor artykułów specjalistycznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowiskach menedżerskich i specjalistycznych. Autor kilkudziesięciu programów szkoleniowych z zakresu wystąpień publicznych i prezentacji, komunikacji interpersonalnej, rozwoju ludzi w organizacji gospodarczej, rozwoju osobistego, savoir vivre, motywacji, negocjacji i przywództwa oraz zarządzania personelem.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.