Opole Startups and Fintech Day

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium Opole Startups and Fintech Day.

Wydarzenie odbędzie się 21 lutego 2018 r. o godz. 10.00-14.00 w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego.

Seminarium ma charakter edukacyjny. Jego celem jest zdobycie i pogłębienie przez Uczestników wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie regionalnych i światowych praktyk rozwoju startupów, fintech-ów oraz innowacji wspieranych przez nowoczesne formy finansowania działalności (data management, Blockchain, technologia DLT, waluty cyfrowe, crowdfunding, Insurtech, ICO – initial coin offer, lending, online Wealth Management, payment, personal finance fanagement, comparison i inne).

Harmonogram wydarzenia:

10.00: Rozpoczęcie seminarium

10.10-10.30: Tomasz Smus (Get The Coin Community) – Tokenomics (blockchain, waluty cyfrowe, ekonomia tokenów kryptograficznych opartych o rozproszone rejestry baz danych)

10.30-10.50: Bartłomiej Wołoszyn (Oracle) – PerMi$ion Based DLT @ Oracle (rozproszone rejestry baz danych)

10.50-11.10: Bartosz Bilicki (Trifinity) – Gameflow (gamifikacja z użyciem tokenów kryptograficznych opartych o Blockchain)

11.10-11.30: Przerwa

11.30-11.50: Patryk Suliga (Kanał bez Kanału) – Rozwój crowdfundingu (crowdfunding z wykorzystaniem blockchain, metody wyceny marki osobistej, użycie tokenów personalnych)

11.50-12.20: Arkadiusz Gos (KanBo) – Decentralizacja organizacji (zdecentralizowane bazy danych, zdecentralizowane zespoły)

12.20-13.00: Lunch

13.00-14.00: Dyskusja z prelegentami

14.00: Zakończenie seminarium

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się w formularzu rejestracyjnym: http://bit.ly/Blockchain_Get_The_Coin_Community