W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu zapraszamy na wykład multimedialny/warsztat:
Kultura kopii. Zjawisko tribute albumu i tribute bandu.
Prowadzący: dr Tomasz Gornat
Tomasz Gornat, doktor nauk humanistycznych, pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Opolskiego,  starszy wykładowca w Katedrze Kulturoznawstwa; specjalista w zakresie literatury brytyjskiej XIX i XX wieku, literatury postkolonialnej, a także brytyjskiej i amerykańskiej kultury popularnej; autor monografii „A chemistry of stars” – Epiphany, openness and ambiguity in the Works of James Joyce (UO, 2006) i szeregu artykułów na temat literatury irlandzkiej, subkultur młodzieżowych i muzyki popularnej.
O wydarzeniu:
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.
Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.
Pełna oferta Uniwersytetu Opolskiego znajduje się na stronie: https://kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu/

Uniwersytet Opolski, Collegium Maius, sala 206

24 października 2019, godz. 12:00 – 13:00