Płatny staż absolwencki w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Opolu

Opolski oddział ZUS przyjmie uczniów/studentów/absolwentów (do 30 roku życia) na płatny staż absolwencki. Zachęcamy do podjęcia stażu w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, która realizuje zadania ważne z punktu widzenia polityki państwa i zatrudnia fachowców w różnorodnych dziedzinach.

Podczas stażu możesz zdobyć nowe umiejętności zawodowe oraz wiedzę specjalistyczną z różnych obszarów.

W ofercie jest 5 miejsc na trzymiesięczne staże (do 480 godzin).

Kontakt w celu aplikacji

CV, list motywacyjny i formularz zgłoszeniowy wyślij e-mailowo na adres: praktyki.opole@zus.pl

W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować się pod numerem tel.: 77 45 11 715

Przeczytaj więcej o Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Poznaj porady rekruterów! Dowiedz się:

• Czego nie robić na rozmowie kwalifikacyjnej,
  • Jakie pytania najczęściej są zadawane na rozmowach rekrutacyjnych przez potencjalnych kandydatów?
  • Czy ma Pan/i jakąś poradę dla kandydatów, którzy stresują się rozmową kwalifikacyjną?