Program akceleracyjny KPT ScaleUp – rekrutacja trwa!

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Programu Akceleracji KPT ScaleUp, która potrwa 6 miesięcy od listopada 2020 do kwietnia/maja 2021 r.
Szukane są projekty z szeroko pojętego obszaru Industry 4.0 (od rozwiązań czysto technologicznych, przez logistykę, zarządzanie jakością, aż po HR i szkolenia) dla 13 dużych odbiorców technologii: ALUPROF, GRUPA AZOTY, ASTOR, ES System, JMP Flower, LAFARGE, Grupa TAURON, VELVET CARE, VOX, VOXEL, WARBUD, WOODWARD, WERNER KENKEL, których konkretne wyzwania technologiczne znajdują się tutaj.

Korzyści:

• 150 – 200 tys. zł dotacji dla każdego startupu (equity free),
  • 50 tys. zł na usługi i doradztwo,
  • szkolenia uznanych trenerów sprzedaży, komunikacji, finansów i prawa,
  • ponad 30 mentorów, w tym prezesów spółek giełdowych, inwestorów,
  • możliwość wdrożenia referencyjnego oraz komercjalizacji rozwiązania u dużego i uznanego Odbiorcy.

Wymagania:

• startup nie starszy niż 5 lat, zarejestrowany na terenie RP lub intencja założenia spółki do momentu podpisania umowy,
  • TRL na poziomie 5/6 – minimum działający prototyp,
  • gotowość założycieli/osób zarządzających do udziału w 5 zjazdach stacjonarnych w Krakowie lub w innych wskazanych miastach.

Więcej informacji na www.scaleup.kpt.krakow.pl oraz tutaj.
Aplikuj.