fbpx

 D.A. Korbut Dariusz Korbut

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem litewskim

Nazwa firmy:  D.A. Korbut Dariusz Korbut
Profil firmy:  D.A. Korbut jest Generalnym Przedstawicielstwem TimoCom Soft- und Hardware GmbH, na Polskę, Kraje Bałtyckie i WNP. Naszym klientom z branży TSL oferujemy największą platformę transportową w Europie. Firma w Pile istnieje na rynku od ponad 15 lat, zatrudniając około 50 osób.
Stanowisko:  Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem litewskim
Miejsce pracy:  Piła
Kontakt:  Emilia Bogdańska, tel.: 352 59 08

Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:  – biegła znajomość języka litewskiego i rosyjskiego – warunek konieczny,
– predyspozycje interpersonalneDodatkowym atutem będzie:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Zakres obowiązków:  – poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych pozytywnych relacji z nimi,
– aktywna sprzedaż telefoniczna produktów firmy TimoCom,
– zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów, w tym wsparcia technicznego,
– identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów klientów,
– prowadzenie negocjacji z klientami.
Oferowane warunki zatrudnienia:  W ramach współpracy otrzymasz:
– umowę o pracę,
– ubezpieczenie na życie,|
– stałe godziny pracy (7:30 – 15:30),
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
– wsparcie pracodawcy w nauce języka angielskiego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  31.08.2017