Agencja pośrednictwa pracy Antal International sp. z o.o.

Młodsza/-y Księgowa/-y z językiem niemieckim

Nazwa firmy: Antal International sp. z o.o.
Profil firmy:
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko: Młodsza/-y Księgowa/-y z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: Joanna.Bober@antal.pl

Tryb studiów     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe
Kierunek studiów:  Dowolny, mile widziani studenci kierunków ekonomicznych lub filologii germańskiej.

Absolwent
Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:  Dowolny, mile widziani absolwenci kierunków ekonomicznych lub filologii germańskiej.

Wymagania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe lub absolwenci/studenci ostatnich lat – preferowane kierunki finansowe (wymagana pełna dyspozycyjność),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana,

• Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel),
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i księgowanie danych zgodnie z międzynarodowymi standardami rachunkowości w dziale zobowiązań, należności lub księgi głównej
  • Wsparcie obsługi procesów finansowych dla oddziałów zagranicznych firmy,
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji,
  • Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą oraz kontakt z zagranicznymi klientami firmy,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w  międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

joanna.bober@antal.pl

Ilość etatów: 30

Termin ważności oferty: 07.08.2016r.