fbpx

Agencja Pośrednictwa Pracy OTTO Polska Sp. z o.o.

Elektromechanik

Nazwa firmy: OTTO Polska Sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko: Elektromechanik
Miejsce pracy: Jedlice k/Ozimka
Kontakt: E-mail: opole@ottopraca.pl  tel. 774079471

Student     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie zawodowe,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zakres obowiązków:
  • Ustawienie i wykonywanie przeglądów maszyn inspekcyjnych,
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie czynności związanych ze zmianą asortymentu,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami oraz przeglądami
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • stały grafik pracy zmianowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz dodatek relokacyjny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowoczesnym parku maszynowym
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty: Od 05/05/2016 do 31/05/2016