fbpx

Agencja pośrednictwa pracy RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

OPERATOR MAGAZYNU

Nazwa firmy: RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Profil firmy: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Stanowisko: OPERATOR MAGAZYNU
Miejsce pracy: KRAPKOWICE
Kontakt: ANNA PILAWKA, TEL.722100901, KOŁŁĄTAJA 9/2, OPOLE

STUDENT
Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

ABSOLWENT
Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie min. 1 rok (wymóg konieczny),
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • chęć nawiązania długofalowej współpracy.
Zakres obowiązków:
  • transport materiałów wózkiem widłowym,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • rozmieszczanie towaru na magazynie,
  • prace porządkowe wokół stanowiska pracy.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • umowa o pracę tymczasową – współpraca na dłuższy okres czasu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej,
  • premie oraz dodatki za pracę,
  • praca w miłej atmosferze w prężnie rozwijającej się firmie,
  • w perspektywie możliwość stałego zatrudnienia.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 3

Termin ważności oferty: 27.07.2016