fbpx

Agencja Ubezpieczeniowa

Pracownik biurowy/Doradca klienta

Nazwa firmy:  Agencja Ubezpieczeniowa
Profil firmy:  Doradztwo Ubezpieczeniowe
Stanowisko:  Pracownik biurowy – doradca klienta
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  ania@agencjaubezpieczeniowa.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  bez znaczenia

Wymagania wobec kandydatów:  Wykształcenia min . średniego.
Otwartości na nowe doświadczenia.
Zaangażowania w pracę zespołową.
Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą w złożeniu aplikacji.
Zakres obowiązków:  Przygotowanie i prezentacja ofert ubezpieczeniowych.
Prowadzenie rozmów z klientami w celu rozpoznania potrzeb.
Koordynowanie kalendarza wznowień.
Obsługa urządzeń biurowych.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
Stały system szkoleń.
Wsparcie profesjonalnego zespołu sprzedaży.
Realne możliwości rozwoju zawodowego.
Dobrą atmosferę pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  2017-03-15