fbpx

Agencja Wywiadu/Instytucja Rządowa

Funkcjonariusz

Nazwa firmy:  Instytucja Rządowa
Profil firmy:  Centralna administracja państwowa
Stanowisko:  funkcjonariusz
Miejsce pracy:  Warszawa
Kontakt:  kadry@aw.gov.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Brak preferencji

Wymagania wobec kandydatów:
  • ukończone studia wyższe;
  • biegła znajomość języków obcych;
  • odwaga, umiejętność adaptacji i pracy w zmieniających się warunkach;
  • umiejętności analitycznego i logicznego przewidywania następstw podjętych działań;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
  • dobry stan zdrowia;
  • znajomość aktualnej sytuacji geopolitycznej świata.

Kandydaci muszą posiadać obywatelstwo polskie,

korzystać w pełni z praw publicznych – nie karani.

Zakres obowiązków: Szczegóły podczas rozmów kwalifikacyjnych.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • szkolenia językowe;
  • perspektywy awansu zawodowego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim.
Ilość etatów: 10

Termin ważności oferty:  9.06.2017