fbpx

 Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego

Referent

Nazwa firmy:  Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego
Stanowisko:  Referent
Miejsce pracy:  ul. Grunwaldzka 31.Opole, (D.S. “Kmicic” pok.3)
Kontakt:  kariera@uni.opole.pl/ 774527054

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów:
  • Potrafisz pisać;
  • Potrafisz rozwinąć skrót: ACKUO;
  • Interesujesz się pracą biurową;
  • Lubisz pracować koncepcyjnie;
  • Chcesz pracować w zespole;
  • Komunikujesz się w języku angielskim;
  • Interesujesz się rozwojem w aplikacjach: WordPress, Limesurvey, SPSS, programach graficznych;
  • Obsługujesz media: Facebook, LinkedIn (opcjonalnie);
  • Jesteś studentem ostatniego roku lub tegorocznym (2015/2016) absolwentem Uniwersytetu Opolskiego.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa sekretariatu Akademickiego Centrum Karier;
  • Obsługa studentów;
  • Prowadzenie korespondencji;
  • Udział w pracach koncepcyjnych;
  • Udział w realizacji spotkań, wydarzeń i szkoleń;
  • Udział w analizach badań i redakcji raportów.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Umowę o pracę na pół etatu;
  • Grafik dopasowany do zajęć;
  • Pracę w młodym zespole;
  • Poznanie specyfiki funkcjonowania uniwersytetu;
  • Możliwość rozwoju;
  • Ciągłe wyzwania.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV i list motywacyjny
Ilość etatów:  1/2

Termin ważności oferty:  05.10.2016