fbpx

ARENA INKASO

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Nazwa firmy: ARENA INKASO
Profil firmy: USŁUGI WINDYKACYJNE
Stanowisko: KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: UL. WSPÓLNA 7 OPOLE
Kontakt: 661843145

STUDENT
Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:                                           +

ABSOLWENT
Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:            +                             +                              +

Wymagania wobec kandydatów: Kogo szukamy?
Ludzi podobnych do nas! Komunikatywnych, otwartych, mających swoje pasje, kreatywnych, odważnych, potrafiących przekonywać innych do swojego zdania i lubiących się rozwijać.
Zakres obowiązków: Za co będziesz odpowiedzialny na stanowisku KONSULTANTA?
Twoje zadanie to pozyskiwanie informacji dotyczących ewentualnego zadłużenia firm w Polsce. Masz do dyspozycji bazę firm, do których dzwonisz i pytasz, czy borykają się z kontrahentami nie spieszącymi się ze spłatą faktur 🙂 Jeśli usłyszysz odpowiedź twierdzącą – wypytujesz o sprawę i proponujesz bezpłatne spotkanie z przedstawicielem.
Praca więc nie polega na sprzedaży, bo tym zajmują się już nasi przedstawiciele handlowi.
Oferowane warunki zatrudnienia: Co dostaniesz od nas?
Gwarantujemy Ci stałą pracę w systemie jednozmianowym (pon.-pt. od 8-16) na umowę zlecenia. Twoje wynagrodzenie to podstawa i premia. Wszystkiego Cię oczywiście nauczymy, oprócz szkolenia wdrożeniowego w teorii i praktyce, będziesz mieć w każdy poniedziałek, środę i piątek warsztaty z technik sprzedaży/komunikacji/asertywności/pewności siebie itp., a w czwartki szkolenia z wiedzy prawniczej. Piątki to także nasze wyjścia integracyjne 🙂
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 4

Termin ważności oferty: 04.07.2016