fbpx

 ARENA INKASO

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Nazwa firmy:  ARENA INKASO
Profil firmy:  USŁUGI WINDYKACYJNE
Stanowisko:  SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO
Miejsce pracy:  UL. WSPÓLNA 7 OPOLE
Kontakt:  77 474 10 17

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;

Wymagania wobec kandydatów: Kogo szukamy?
Ludzi podobnych do nas! Komunikatywnych, otwartych, mających swoje pasje, kreatywnych, odważnych, potrafiących przekonywać innych do swojego zdania i lubiących się rozwijać.
Zakres obowiązków: Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku?
Kontaktujesz się z Firmami i pytasz, czy potrzebują pomocy w odzyskaniu swoich pieniędzy od kontrahentów, którzy nie zapłacili za faktury. Jeśli dana firma posiada dłużników – wypytujesz o sprawę i proponujesz spotkanie z którymś z naszych Przedstawicieli Regionalnych, natomiast nie umawiasz konkretnego terminu – Przedstawiciele już sami kontaktują się z Twoim potencjalnym klientem, by ustalić dogodny termin.
Praca więc nie polega ani na sprzedaży ani na ściąganiu długów!
Oferowane warunki zatrudnienia: Co dostaniesz od nas?
– U nas nie ma systemu zmianowego – pracujesz od 8:00 – 16:00
– Weekendy wolne
– Przerwy co 2 godziny
– Podstawa – 11zł/h NA RĘKĘ (13ZŁ/h brutto) i bardzo atrakcyjny system premiowy
– umowa zlecenie, ale odprowadzane składki ZUS
– Dogodny dojazd – autobus nr 9 zatrzymuje się przy samej Firmie
– Brak targetów i alertów
– Luźna atmosfera
– Młodzi i przyjaźni ludzie (zespół do 13 osób, a nie 100…)
– Szkolenia i kreatywne warsztaty (indywidualne i grupowe)
– Konkursy z nagrodami
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV NA ADRES: rekrutacja@arenainkaso.pl
Ilość etatów:  3

Termin ważności oferty:  PRACA OD ZARAZ; OFERTA WAŻNA DO 20.11.2017