fbpx

Biuro Rachunkowe NET spółka z o.o.

Asystent/ka

Nazwa firmy:

Profil firmy:

Stanowisko:  Asystent
Miejsce pracy:  Opole i Krapkowice
Kontakt:

 biuro@biurorachunkowe.net.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny; V rok studiów

Kierunek studiów:  Ekonomia, Rachunkowość, Finanse

Wymagania wobec kandydatów:
  • Mile widziane wcześniej odbyte praktyki w biurach rachunkowych i nabyte umiejętności w zakresie księgowania operacji gospodarczych do ksiąg rachunkowych;
  • Angielski lub niemiecki komunikatywnie;
  • Mile widziane kat. B;
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych;
  • Zaangażowanie i chęć uczenia się;
  • Ambicja;
  • Osoba niepaląca.
Zakres obowiązków:
  • Asystent(ka) księgowy(a) będzie się zajmować obsługą administracyjną biura i przyuczać się w zakresie obsługi księgowej firm – klientów biura;
  • Elastyczny czas pracy dla studenta V roku dostosowany do rozkładu zajęć;
  • Po okresie wstępnym i skończeniu studiów istnieje możliwość szybkiego objęcia stanowiska samodzielnego i uzyskania stałej umowy o pracę.
Oferowane warunki zatrudnienia:
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  30.11.2016