fbpx

 Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.

Doradca Klienta

Nazwa firmy:  Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. – Doradca Klienta
Profil firmy:
Stanowisko:  Doradca Klienta
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  hr-opole@ccig.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów: – komunikatywność

– dyspozycyjność min. 110h w miesiącu

Zakres obowiązków: -prezentowanie oferty dopasowanej do wymagań Klienta;

-informowanie o aktualnych produktach i usługach naszych Partnerów;

-negocjowanie, zbijanie obiekcji, argumentacja (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń wspierających w tym zakresie)

Oferowane warunki zatrudnienia: -indywidualny grafik- dla łączenia pracy ze studiami;

-wypłatę w każdy piątek plus premie i prowizje;

-przygotowanie do roli podczas szkolenia z certyfikowanymi Trenerami;

-udział w szkoleniach produktowych, sprzedażowych i kompetencyjnych;

-finansowe wsparcie pasji i talentów;

-bezpłatną opiekę medyczną LUX MED;

-fajną, partnerską atmosferę

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  5

Termin ważności oferty:  22.09.2016