fbpx

 DEGA SOFT Sp.z.o.o.

Programista

Nazwa firmy:  DEGA SOFT Sp.z.o.o.
Profil firmy:  IT
Stanowisko:  Programista
Miejsce pracy:  Wrocław
Kontakt:  a.radlinska@fmworld.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Kierunek studiów:  Informatyka; programowanie; IT

Wymagania wobec kandydatów:
  • Umiejętność programowania w języku obiektowym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji systemów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność współpracy i wsparcia technicznego osób nietechnicznych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu .NET/ C#/ Windows Forms/ ASP.NET
  • Znajomość środowiska Microsoft Visual Studio 2010/2012
  • Znajomość PHP/mySQL
  • Znajomość języka T-SQL

Umiejętność programowania urządzeń mobilnych

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie systemów informatycznych opartych o najnowsze technologie (m.in. SQL Server 2012/2014, Windows Forms, ASP.NET, MVC 5, rozwiązania ETL, rozwiązania BI oraz Data Warehouse)
  • Projektowanie oraz implementowanie rozwiązań w systemach rozproszonych i web
  • Wpływanie na sposób prowadzenia projektów oraz proponowanie rozwiązań technicznych
  • Wspieranie aktualnego zespołu Programistów .NET w rozwoju bieżących projektów
Oferowane warunki zatrudnienia:  Pełny etat, umowa o pracę
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  25.02.2017r