fbpx

e-direct sp. z o.o.

Programista PHP

Nazwa firmy:  e-direct sp. z o.o.
Profil firmy:  Programowanie pod zamówienie klienta, serwisy www, sklepy internetowe, platforma aukcyjna
Stanowisko:  Programista PHP
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Mail: rekrutacje@e-direct.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:   Informatyka

Kierunek studiów:  Informatyka

Wymagania wobec kandydatów:
  • dobra znajomość PHP i MySQL
  • dobra znajomość XHTML oraz CSS,
  • umiejętność tworzenia stron internetowych zgodnie ze standardami sieciowymi,
  • mile widziana znajomość JavaScript i biblioteki jQuery,
  • znajomość programu Adobe Photoshop w zakresie wystarczającym do cięcia grafiki na potrzeby serwisów www – mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • gotowość do rozwijania swoich umiejętności

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • UML
  • Ajax
Zakres obowiązków:  Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie serwisów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • umowę o pracę,
  • praca w siedzibie firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2.500,00 zł brutto.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • ewentualne referencje,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez e‐direct Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  30.09.2016