fbpx

E-direct Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży produktów i usług e-commerce

Nazwa firmy:  E-direct Sp. z o.o.
Profil firmy: Programowanie pod zamówienie klienta, serwisy www, sklepy internetowe, platforma aukcyjna, marketing internetowy
Stanowisko:  Specjalista ds. sprzedaży produktów i usług e-commerce
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Mail: rekrutacje@e-direct.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Informatyka, Dziennikarstwo, Edukacja, Zarządzania, Filologia polska

Wymagania wobec kandydatów:
  • średniego wykształcenia , mile widziane wyższe
  • doświadczenia i sukcesów w sprzedaży B2B minimum 2 lata- warunek konieczny
  • zaangażowania i determinacji w realizacji celów sprzedażowych
  • komunikatywności
  • znajomości technik sprzedaży,  standardów obsługi klienta i zasad negocjacji
  • znajomości zagadnień marketingu internetowego
  • doskonałej organizacji  własnej pracy i skuteczności w umawianiu spotkań
  • asertywności, umiejętności argumentowania i daru przekonywania
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie  nowych klientów -budowanie bazy potencjalnych klientów biznesowych  pod kątem oferowanych usług
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacja produktów i usług
  • sprzedaż produktów i usług internetowych (strony, aplikacje, portale, hosting, usługi  marketingowe)
  • budowanie  i pielęgnowanie  długotrwałych relacji z klientem
  • ścisła współpraca z zespołem programistycznym
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • atrakcyjne warunki wynagradzania i motywowania ( realne zadania i bardzo atrakcyjny system prowizyjny)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zadań
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub inną dogodną dla pracownika  formę współpracy
  • szkolenia produktowe i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • wsparcie merytoryczne
  • możliwość realizacji ciekawych projektów w nowoczesnym środowisku pracy
  • przyjazną atmosferę w zespole
Wymagane dokumenty aplikacyjne:
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • ewentualne referencje,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez e‐direct Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.
Ilość etatów:

Termin ważności oferty:  19.12.2016