fbpx

Elavon Financial Services DAC

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Nazwa firmy:  Elavon Financial Services DAC
Profil firmy:  Finanse
Stanowisko:  Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – j. niemiecki
Miejsce pracy:  Warszawa, ul. Puławska 17
Kontakt:  rekrutacja@elavon.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;

Wymagania wobec kandydatów:
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego;
  • Minimum dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i komunikatywności;
  • Gotowości do pracy zmianowej, uwzględniającej również weekendy;
  • Zdolności analitycznych;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.
Zakres obowiązków: Obsługa telefoniczna klientów Elavon w języku niemieckim, angielskim i polskim w zakresie:

  • Rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów w oparciu o wiedzę dotyczącą produktów, usług, opłat, procedur;
  • Wsparcia w zakresie obsługi terminali płatniczych;
  • Udzielanie informacji dotyczących spełniania wymogów technicznych i operacyjnych bezpieczeństwa transakcji;
  • Wprowadzanie i modyfikowanie danych klientów Elavon w systemach informatycznych;
  • Utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, bonusy pieniężne zależne od wyników pracy;
  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy – wcześniejsze doświadczenie w branży finansowej nie jest wymagane;
  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@elavon.com
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  14/04/2017