fbpx

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.

Kierownik  Działu Logistyki

Nazwa firmy:  Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko:  Kierownik Działu Logistyki
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Małgorzata Okulska, tel. 518828014, biuro@hongbo.eu

Kierunek studiów:  wykształcenie wyższe – preferowane logistyczne, zarządzanie produkcją)

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe – preferowane logistyczne, zarządzanie produkcją
  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem i podległym zespołem
  • znajomość systemów magazynowych i bardzo dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie we wdrożeniach systemów lub aplikacji usprawniających pracę w obszarze magazynowym będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość systemu SAP ERP
  • dobra znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesami logistycznymi
  • Nadzór nad pracą podległych zespołów magazynowych i transportowych, rozliczanie czasu pracy
  • Optymalizacja obowiązujących w firmie procedur logistycznych i nadzór nad ich przestrzeganiem
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentacji magazynowej
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie wydajności i efektywności,
  • Kontrola poprawności przyjmowania i wydawania towarów, oznakowania lokalizacji oraz stanów magazynowych
  • Efektywne planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz nadzór nad rozmieszczeniem i układaniem towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej
  • Sporządzanie raportów i analiz mierzących efektywność procesów logistycznych
  • Optymalizowanie kosztów, nadzorowanie pracy planisty materiałowego
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim i angielskim
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  30.04.2017