fbpx

Human Resources Poland Sp z o.o.

Analityk cen

Nazwa firmy: Human Resources Poland Sp z o.o.
Profil firmy: Doradztwo personalne
Stanowisko: Analityk cen
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: rekrutacje@hr.pl
STUDENT    tryb studiów: zaoczne
Kierunek studiów:  Matematyka, informatyka, statystyka, ekonometria, matematyka finansowa itp.
ABSOLWENT     tytuł: magister; licencjat; inżynier
Kierunek studiów:  Matematyka, informatyka, statystyka, ekonometria, matematyka finansowa, itp..
Wymagania wobec kandydatów:
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wiedza matematyczno-statystyczna. Wysoki stopień rozumowania logicznego.
  • Umiejętność analizowania procesów i tworzenia rozwiązań/usprawnień,
  • Zaawansowana znajomość Excella, szczególnie pod kątem analizy oraz obróbki złożonych danych.
  • Wykształcenie wyższe matematyczne, informatyczne, itp.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych ze wsparciem analitycznym sprzedaży.
  • Kreatywność, konsekwencja w działaniu, dociekliwość, zaangażowanie.
  • Dokonała organizacja pracy własnej, samodyscyplina, dyspozycyjność,
Zakres obowiązków:
  • Pozycjonowanie cen rynkowych w oparciu o dane z platform  B2B, informacji o rotacji indeksu oraz dostępności na rynku.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem firmy w celu zapewnienia realizacji strategii cen.
  • Wsparcie analityczne działu handlowego – generowanie raportów, statystyk sprzedaży.
  • Sezonowe przygotowanie porównań cenowych produktów – dla działu zakupów.
  • Tworzenie mechanizmów automatycznego pozycjonowania cen.
  • Szukanie reguł powtarzalności, wdrażanie automatycznych procesów wyliczania cen.
  • Prowadzenie analiz cen konkurencji
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na stanowisku dającym realny wpływ na funkcjonowanie firmy. (umowa o pracę na pełen etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty:  06.05.2016