fbpx

Kocot Kids

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Nazwa firmy:  Kocot Kids
Profil firmy:  Firma produkująca meble dziecięce
Stanowisko:  Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Miejsce pracy:  Opole, ul. Oleska 117
Kontakt:  Tel. 793106001, e-mail: kocotkids@gmail.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Student w trybie dziennym lub zaocznym

Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:  Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku w biurze obsługi klientów,
Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
Dobra organizacja pracy,
Zakres obowiązków:  Sprawna i profesjonalna obsługa klientów w jezyku niemieckim, dostarczanie informacji na temat produktów (mail, telefon),
Bieżąca obsługa zamówień, ustalanie listy wysyłek, sprawdzanie poprawności zamówień,
Dbanie o poprawny obieg dokumentów,
Wprowadzanie danych do bazy danych
Oferowane warunki zatrudnienia:  Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole
Stabilne wynagrodzenie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Cv wraz ze zdjęciem
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  15.05.2017