fbpx

OK Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Spółka z o.o.

Księgowy

Nazwa firmy:  OK Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Spółka z o.o.
Profil firmy:  firma budowlana – usługi
Stanowisko:  Księgowy
Miejsce pracy:  Gogolin
Kontakt:  Joanna Kubata tel. 723 102 600

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  ekonomia, zarządzanie finansami, rachunkowość i pokrewne

Wymagania wobec kandydatów:  Znajomość programu księgowego będzie atutem, język niemiecki w stopniu komunikatywnym, znajomość MS Office
Zakres obowiązków:  Wprowadzenie dokumentów do programu, prowadzenie rozrachunków, analiza kosztów
Oferowane warunki zatrudnienia:  Docelowo umowa na czas nieokreślony, okres próbny 1800zł netto, po okresie próbnym 2000zł netto
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV, list motywacyjny
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  01.04.2017