fbpx

 Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie

Doradca rolny

Nazwa firmy:  Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie
Profil firmy:  Doradztwo rolnicze, informacje, szkolenia
Stanowisko:  Doradca rolny
Miejsce pracy:  Kędzierzyn-Koźle, Opole
Kontakt:  tel. 774437108, e-mail: kadry@oodr.pl

Student
Tryb studiów
     dzienne;                zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Rolnictwo lub kierunek pokrewny

Wymagania wobec kandydatów:
  • student/absolwent kierunek rolnictwo lub pokrewny
  • prawo jazdy kat. B
  • samochód
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie doradztwa rolniczego indywidualnego i grupowego;
  • organizacja pokazów, demonstracji i szkoleń dla rolników
  • udzielanie pomocy rolnikom i mieszkańcom wsi w zakresie sporządzania niezbędnej dokumentacji do uzyskania pomocy ze środków UE i innych instytucji
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • praca w biurze oraz w terenie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  31.12.2017