fbpx

PRO-SENIOR Sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. administracji i rekrutacji

Nazwa firmy:  PRO-Senior
Profil firmy:  Agencja Pośrednictwa Pracy
Stanowisko:  Młodszy specjalista ds. administracji i rekrutacji.
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  77 442 83 38

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: -dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

– znajomość obsługi komputera
– rzetelność, odpowiedzialność, sumienność
– dobra organizacja pracy własnej
– prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:  -analiza dokumentów aplikacyjnych
– prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
– umawianie spotkań z kandydatami
– zamieszczanie ogłoszeń na portalach
Oferowane warunki zatrudnienia:  – umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
– niezbędne narzędzia pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  – CV wraz ze zdjęciem
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  Do końca lipca 2017