fbpx

Przedszkole Ala ma kota

Nauczyciel języka angielskiego

Nazwa firmy:  Przedszkole Ala ma kota
Profil firmy:  Przedszkole dwujęzyczne (polsko-angielskie)
Stanowisko:  Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy:  Warszawa
Kontakt:  502454770, a.siwiak@alamakota.edu.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:  Wymagana płynna znajomość języka angielskiego oraz uprawnienia do nauczania
Zakres obowiązków:  – Prowadzenie zajęć języka angielskiego w grupie dwujęzycznej

– Opieka nad grupą

– Uzupełnianie dokumentacji

– Przygotowywanie dzieci do przedstawień dwujęzycznych

Oferowane warunki zatrudnienia:  Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– szkolenia,
– pracę w miłej atmosferze,
– atrakcyjne wynagrodzenie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV ze zdjęciem
Ilość etatów:  5

Termin ważności oferty:  31.12.2017