fbpx

Przedszkole Niepubliczne Bajka

Nauczyciel wspomagający

Nazwa firmy:  Przedszkole Niepubliczne Bajka
Profil firmy:  Wychowanie przedszkolne z edukacją włączającą
Stanowisko: Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy:  PN Bajka
Kontakt:  Bajka.biuro@gmail.com

Kierunek studiów: Wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną, Oligofenia, Pedagogika specjalna, Wczesne wspomaganie rozwoju, Diagnoza i terapia pedagogiczna, Psychologia

Wymagania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie minimum  licencjat;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy, kontaktach z dziećmi niepełnosprawnymi.
Zakres obowiązków:
  • Asystent, nauczyciel wspomagający dziecko autystyczne
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • ½ etatu wg stawki wynagrodzenia Karty nauczyciela, praca codziennie w godzinach dopołudniowych
Wymagane dokumenty aplikacyjne:
  •  CV list motywacyjny
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  15 luty 2017