fbpx

PwC Service Delivery Center Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. procesu z językiem niemieckim

Nazwa firmy:  PwC Service Delivery Center
Profil firmy:  http://www.pwc.pl
Stanowisko:  Specjalista ds. procesu
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  dominika.komorowska-buras@pl.pwc.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

  • studia wyższe o kierunku finanse i rachunkowość/ekonomia/analiza finansowa lub pokrewne,

Wymagania wobec kandydatów:
  • Zna język niemiecki i angielski na poziomie B1 – C2 oraz zależy mu, aby rozwijać tą umiejętność poprzez codzienne wykorzystywanie języka w pracy,
  • Jest dostępny na minimum pół etatu,
  • Chce rozwijać się w środowisku międzynarodowym w obszarze finansów, a niekoniecznie posiada adekwatną wiedzę czy doświadczenie,
  • Jest entuzjastycznie nastawiony do nauki i otwarty na nowe wyzwania,
  • Zależy mu na pracy zespołowej i wsparciu ze strony doświadczonych coachów.
Zakres obowiązków:
  • Praca głównie wykonywana w języku niemieckim,
  • Praca w obszarze finansów, weryfikacja sprawozdań finansowych oraz przygotowywanie analiz biznesowych,
  • Praca głównie na programach MS Excel i Word
  • Praca w zespole.
Oferowane warunki zatrudnienia: Z nami kandydat zyska:

  • Doświadczenie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,
  • Dodatkowe wynagrodzenie za znajomość języka niemieckiego,
  • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych,
  • Możliwość uczestnictwa w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju przy wsparciu Coacha,
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak: karta Multisport Benefits Card, bilety do kina, vouchery do sklepów,
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii pieniężnej uzależnionej od wyników firmy oraz indywidualnych osiągnięć,
  • Możliwość uzyskania premii za polecenie kandydatów do pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV drogą elektroniczną najlepiej na maila dominika.komorowska-buras@pl.pwc.com
Ilość etatów:  n/a

Termin ważności oferty:  do odwołania