fbpx

 Stefanini

Specjalista ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim lub czeskim

Nazwa firmy:  Stefanini
Profil firmy:  IT
Stanowisko:  Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim lub czeskim
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  jobspl@stefanini.com

Wymagania wobec kandydatów:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub czeskiego,
  • podstawy języka angielskiego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi,
  • chęć do nauki i samodoskonalenia,
  • pozytywne nastawienie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, środowiska Windows i pakietu MS Office.
Zakres obowiązków:
  • rozwiązywanie problemów użytkowników zgłaszanych telefonicznie, mailowo, lub innymi kanałami komunikacji,
  • zapisywanie i opisywanie napływających zgłoszeń w systemie i poprawne nimi zarządzanie,
  • współtworzenie bazy wiedzy na temat pojawiających się usterek i sposobów ich rozwiązywania,
  • kooperacja z zespołami w innych lokalizacjach.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, z dodatkiem językowym i pakietem benefitów,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • intensywne szkolenia wstępne,
  • jasno określoną ścieżkę kariery.

Termin ważności oferty  30.09.2017