fbpx

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Płatne Praktyki Letnie w Opolu. Obsługa klienta niemieckojęzycznego

Nazwa firmy: Capgemini Polska Sp. z o.o.
Profil firmy: Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.
Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 3800 pracowników.
Stanowisko: Płatne Praktyki Letnie w Opolu. Obsługa klienta niemieckojęzycznego
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: Formularz zgłoszeniowy :  https://capgemini-ee.recruitmentplatform.com/ext-poland/UK/details.html?nPostingId=11421&nPostingTargetId=8045&id=POFFK0262

03F3VBQB7VQWV4P6&LG=UK&mask=cappol&sType=SR

Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:           x                                    x                                 x

Kierunek studiów:           X                               x                               x

Wymagania wobec kandydatów:
Czego od Ciebie oczekujemy?

·         Otwartości na nowe, ciekawe zadania

·         Chęci rozwoju w obszarze obsługi klienta

·         Swobodnej, profesjonalej komunikacji

·         Nastawienia na działanie

·         Dostępności na min. 30h w tygodniu

·         Dobrej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego

Zakres obowiązków:
Co Cię czeka podczas stażu?

·         Otrzymasz wsparcie opiekuna praktyk

·         Podszkolisz język obcy

·         Będziesz pracować w wielokulturowym środowisku

·         Poznasz najlepsze pratyki w pracy z klientem

·         Otrzymasz feedback na temat swojej pracy

Oferowane warunki zatrudnienia:
Co mówią ci, którzy już spróbowali?

·         „Atmosfera była świetna, czułam że mam wsparcie zarówno we współpracownikach jak i w przełożonym” – Joanna, studentka analityki gospodarczej

·         „Jak sama się przekonałam, nie takie korpo straszne… 🙂” –  Marta, studentka finansów i rachunkowości

·         „Udało mi się osiągać dobre wyniki w dziedzinie finansów, z którą nigdy wcześniej nie miałam styczności” –  Karolina, studentka germanistyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 10

Termin ważności oferty: Na zgłoszenia czekamy do 5.06.2016!