fbpx

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.

Praktykant/ka w dziale rekrutacji i obsługi klienta

Nazwa firmy:  OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko:  Praktykant/ka w dziale rekrutacji i obsługi klienta
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Tel. 774079471, e-mail opole@ottoworkforce.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: – wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

– umiejętności szybkiego uczenia się

– wysoka motywacja do pracy

– umiejętność pracy w zespole

– umiejętność pracy w środowisku MS Office

– mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków: Jako praktykant/ka w dziale rekrutacji i obsługi klienta będziesz brał/brała udział w:

– realizacji procesów rekrutacyjnych (pozyskanie kandydatów, wstępne wywiady rekrutacyjne, budowanie bazy danych)

– przygotowywaniu dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników tymczasowych

– bieżącym wsparciu zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych

Oferowane warunki zatrudnienia: – możliwość poznania procesów efektywnej rekrutacji i obsługi klienta

– pracę oraz naukę pod kierunkiem zespołu specjalistów z zakresu rekrutacji i selekcji

– pozytywną atmosferę pracy

– umowę o praktykę absolwencką

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  31/01/2017