fbpx

Agencja Managerska VIP for You

Marketing Assistant / Pracownik ds. marketingu
Nazwa firmy: Agencja Managerska VIP for You
Profil firmy: Doradztwo marketingowe, PR i CSR
Stanowisko: Marketing Assistant / Pracownik ds. marketingu
Miejsce pracy: Praktyka zdalna / staż zdalny
Kontakt: hr@vip4u.pl
Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: dowolny
Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Wymagania wobec kandydatów:
  • Chęć uzyskania wiedzy, zaangażowanie, sumienność
Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku, ocena potencjału i wyszukiwanie nisz rynkowych
  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie działań marketingowych
  • Opracowanie segmentów strategii nowych marek produktowych
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych i ofert handlowych
  • Wdrażanie nowych marek produktowych
  • Analiza i dobór odpowiednich kanałów komunikacji
  • Marketing sieciowy
  • Promocja firmy, produktu, usługi
  • Realizacja działań promocyjnych wynikających z planu marketingowego
  • Współpraca z podmiotami i zespołem
  • Przeprowadzanie ewaluacji prowadzonych działań.
Oferowane warunki zatrudnienia:  –
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 4