fbpx

 Fundacja Edukacji Polonijnej

Praktykant/Wolontariusz

Nazwa firmy:  Fundacja Edukacji Polonijnej
Profil firmy: Edukacja / Szkolenia
Stanowisko:  Praktykant/Wolontariusz
Miejsce pracy:  Kraków (możliwość pracy zdalnej)
Kontakt:  Tel. 791 – 573 – 147;e-mail: edukacja@libratus.edu.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: Filologia polska
Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

Kierunek studiów:  Co najmniej licencjat (uprawnienia do nauczania w szkole podstawowej)

Wymagania wobec kandydatów:  – uprawnienia do nauczania w szkole podstawowej
– komputer, kamera internetowa, mikrofon oraz dostęp do Internetu
Zakres obowiązków:  – możliwość przeprowadzenia zajęć online w grupach 2-3 osobowych
Oferowane warunki zatrudnienia:  – zaświadczenie o praktykach/wolontariacie- bezpłatny dostęp do platformy służącej do organizacji zajęć on-line

-szkolenie z zakresu platformy ClickMeeting

– dostęp do materiałów edukacyjnych dla nauczycieli

– elastyczne godziny pracy

– praca zdalna

– możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  10

Termin ważności oferty:  1.12.2017