fbpx

Next Startup

Stażysta – Project Manager

Nazwa firmy:  Next Startup
Profil firmy:  Doradztwo / konsulting
Stanowisko:  Stażysta – Project Manager
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  ph@nextstartup.pl

Student
Tryb studiów
                 zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: Jeśli jesteś odpowiedzialna/ny i samodzielna/ny oraz chcesz rozwijać się w obszarze zarządzania projektami i produktami to się dogadamy.

Nie musisz mieć doświadczenia w tym temacie, choć fajnie jeśli masz na koncie organizację czegoś więcej niż wyjścia na piwo

Zakres obowiązków: Co będziesz robić:

– organizować i współorganizować wszelkiego rodzaju wydarzenia takie jak: szkolenia i eventy, w tym Startup Mixer – największa startup’owa impreza na opolszczyźnie,

– planować i realizować akcje marketingowe zarówno on- jak i off-line;

– wraz z zespołem rozwijać ciekawe produkty on-line i off-line;

– nawiązywać kontakty z partnerami, rozmawiać z klientami (nie sprzedaż);

– organizować;

– pisać raporty ewaluacyjne;

– dużo się śmiać i dużo się uczyć

Oferowane warunki zatrudnienia: Co w zamian:

– elastyczny czas pracy i i możliwość pracy zdalnej (choć na początku będę chciał Cię wdrożyć, więc min. pierwszy miesiąc widzimy się pn-pt w biurze);

– komputer i telefon służbowy, ale to już chyba standard;

– wynagrodzenie;

– nietuzinkową pracę przy niezwykle ciekawych projektach i produktach oraz z fajnymi ludźmi;

– olbrzymie doświadczenie zawodowe i perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Napisz w maksymalnie 100 słowach dlaczego Ciebie powinniśmy wybrać
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  22.12.2016