fbpx

 Nutricia Zakłady Produkcyjne

Stażysta w Dziale Kontrolingu

Nazwa firmy:  Nutricia
Profil firmy:  FMCG
Stanowisko:  Program Stażowy w Dziale Kontrolingu
Miejsce pracy:  Nutricia Zakłady Produkcyjne
Kontakt:  rekrutacja.staze@danone.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Finanse i rachunkowość, Ekonomia

Wymagania wobec kandydatów: Student, preferowane kierunki : Finanse i rachunkowość, Ekonomia

Znajomość kalkulacji kosztów  jednostkowych i podstaw rachunkowości

Doskonałe umiejętności analityczne

Bardzo dobra znajomość programu Excel

Znajomość programu Access będzie dodatkowym atutem

Znajomość j. angielski umożliwiająca swobodną komunikacje

Odpowiedzialny, skrupulatny i dokładny

Pro aktywny i  otwarty

Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Zakres obowiązków: analiza i rozliczanie odchyleń kosztowych na zleceniach produkcyjnych

kalkulacja kosztów jednostkowych produktów

kalkulacja cen sprzedażowych wyrobów

przygotowywanie  raportów finansowych na wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby firmy

tworzenie analiz

udział w procesie budżetowania oraz forecastowania

Oferowane warunki zatrudnienia: Udział w kompleksowym, trwającym minimum 6 miesięcy Programie Stażowym;

Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych projektów;

Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej- otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej;

Nauka w atmosferze otwartego feedbacku;

Atrakcyjne przywileje Stażysty, m.in. szkolenia, integracje, akcje dedykowane stażystom;

Możliwość poznania świetnych ludzi;

Konkurencyjne wynagrodzenie;

Dołączenie do wyjątkowego grona stażystów spółek grupy DANONE 😉

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  29.05- 25.06.2017