fbpx

 Stowarzyszenie WIOSNA

Wolontariusz

Nazwa firmy:  Stowarzyszenie WIOSNA
Profil firmy:  Stowarzyszenie – działalność charytatywna
Stanowisko:  Wolontariusz – Super W
Miejsce pracy:  województwo Opolskie
Kontakt:  www.superw.pl Karolina Grund, menadżer operacyjny

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolne

Wymagania wobec kandydatów:    Zgłoś się, jeżeli :

  • Lubisz ludzi.
  • Masz motywację do rozwoju.
  • Potrafisz współpracować z innymi.
  • Masz skończone 18 lat.
Zakres obowiązków:
Jako SuperW :

  • Będziesz współtworzył zespół wolontariuszy Paczki i Akademii.
  • W Paczce dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin i połączysz ich z darczyńcami, którzy pragną im mądrze pomóc.
  • W Akademii  staniesz się mentorem dla wybranego dziecka, które nie odnajduje się w szkolnej rzeczywistości. Przeprowadzisz go od porażki w szkole, do sukcesu w życiu!
  • Jako SuperW Paczki razem z Liderem i innymi SuperW zorganizujesz Finał SZLACHETNEJ PACZKI.
  • W Akademii zaangażujesz się w serie ciekawych eventów organizowanych dla naszych podopiecznych.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Co zyskasz?

  • Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy.
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.
  • Wpływ na otoczenie.
  • Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów.
  • Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym!

Dodatkowo:

  • zaświadczenie o udziale w wolontariacie
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich (po konsultacji z uczelnią)
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Wysłanie formularza zgłoszeniowego na www.superw.pl
Ilość etatów:  80 miejsc w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, 300 miejsc w SZLACHETNEJ PACZCE

Termin ważności oferty:  10.10.2017