fbpx

 POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOLU

WOLONTARIUSZ

Nazwa firmy:  POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOLU
Profil firmy:  WOLONTARIUSZ
Stanowisko:  POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOLU
Miejsce pracy:  UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH 27 45-005 OPOLE TEL.774420504
Kontakt:  POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOLE
Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca społeczna, socjologia, nauki o rodzinie,
Kierunek studiów: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalne
Wymagania wobec kandydatów:
  • otwartość
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy z dziećmi
Zakres obowiązków: Wolontariusz może wykonywać następujące zadania: pomoc                w nauce języków obcych, pomoc  w nauce przedmiotów szkolnych, opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym, organizacja imprez i spotkań z rodzicami zastępczymi. Możliwość dostosowania  zadań do zainteresowań Wolontariusza.
Oferowane warunki zatrudnienia: wolontariat
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów:  bez ograniczeń
Termin ważności oferty:  bez ograniczeń