Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Fundacją Media 3.0 to program realizowany we współpracy z Przestrzeń from Facebook.

Poprzez stacjonarne szkolenia prowadzone w całej Polsce, Facebook pomaga uczestnikom rozwijać ich umiejętności cyfrowe, a tym samym zwiększać możliwości na rynku pracy.

O czym będziemy mówić:

•  MARKETING SPOŁECZNOŚCIOWY – czyli przyjrzycie się jak tworzy się strategię marketingową w czterech krokach i jakie korzyści może Wam przynieść marketing społecznościowy w różnych obszarach Waszej działalności: w karierze, społeczności, w jakiej żyjecie czy też własnym biznesie.
  • CYBERBEZPIECZEŃSTWO – czyli jak się nie dać się hackerom! Otrzymacie praktyczne wskazówki, jak można bezpiecznie korzystać z urządzeń podłączonych do Internetu oraz dowiecie się, jakie pułapki zastawiają na użytkowników oszuści i co można zrobić, by ochronić siebie/swój biznes przed osobami wyłudzającymi dane personalne i przed złośliwym oprogramowaniem.
  • DANE – podczas tych zajęć nauczycie się podejmować trafne decyzje na podstawie danych. Dowiecie się czym są dane, w jaki sposób się je przetwarza i jak można je wykorzystać w życiu zawodowym i osobistym. Dowiecie się też gdzie szukać dobrych jakościowo danych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w programie.

Program “Rozwój Kompetencji Cyfrowych” został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Uwaga!

Każde szkolenie obejmuje trzy tematy: marketing społecznościowy, cyberbezpieczeństwo i dane.

Jedna osoba może wziąć udział w jednym module. Zarezerwuj miejsce na moduł poranny lub popołudniowy poniżej:

Uniwersytet Opolski, Studenckie Centrum Kultury, sala kameralna (nr 08)

28 maja 2019 (wtorek)

moduł